Zesílení penisu

Tenký penis - proces rozšíření

Tenký penis - proces rozšíření

Tenký penis, i když má dostatečnou délku, není úplně to pravé. Průzkumy také říkají, že většina žen upřednostňuje průměr penisu před jeho délkou. Má-li penis k jeho délce i odpovídající objem je na něho hezký pohled a ve tváři ženy vyloudí mnohdy obdivný výraz. A to je pro muže ta největší pochvala.
Systém MET-GO tento požadavek řeší následovně:
- Nejprve je třeba znát průměr vlastního penisu
- Zvolit odpovídající systém MET-GO pro průměry ze sady 2 (2-2,6cm), sady 3 (3-3,6cm), sady 4 (4-4,6cm), nebo sady 5 (5-5,6cm)
- V příslušné sadě vyzkoušejte všechny průměry a zjistěte, který poslední průměr ještě zajišťuje 100% těsnost a nevtahuje tkáň u kořene, nebo šourek
- Na tomto průměru začínejte a naučte se reakce svého penisu na podtlak a dobu používání (doby používání jsou v návodu a jsou součástí každé sady)
- Za nějaký čas (záleží na četnosti a délce aplikací) vám bude reduktor malý
- Použití následného reduktoru o větším průměru má penis novou možnost zvětšení svého objemu o 4 až 10%
- Každý přechod na další větší průměr zajišťuje zesílení penisu o dalších 4 až 10%
Tímto postupným, řízeným zvětšováním průměru použitého reduktoru nedojde k vedlejším nežádoucím účinkům, jako je vydouvání, ohnutí nebo deformace povrchu penisu. Počítejte ale s tím, že dojde i k jeho prodloužení, což není na škodu.
Dřívějším, či pozdějším přechodem k následujícímu reduktoru lze velmi efektivně tvarovat poměr délka / průměr penisu. A to není vůbec špatné, že?

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info